Avatar
iluzionista
Postovi: 53
Pridružen/a: ned sij 11, 2015 12:52 pm

Dragan Marinković Maca: Nataša je glumila da plače!

slika
Prošlo je četiri godine od emisije „Ami G Show“ koja je uzburkala javnost, a u kojoj je Nataša Bekvalac plakala nakon razvoda od Danila Ikodinovića.

Ipak, Dragan Marinković Maca tvrdi da je Bekvalčeva plakala „po scenariju“.

„Ne bih volio da imam kćerku zbog ovih što plaču na televiziji. E, kad je mene Amidžić zvao, tamo piše: 22.15 Nataša plače, 22.17 Nataša izlazi iz studija, 22.18 Maca ulazi. Sve je bilo dogovoreno, one njene krokodilske suze. Pitaj njega, pitaj neka ti Brka kaže. Kako kćerku da imam pored Stanija i Soraja, koje se glorifikuju?! Ne ide!“, rekao ja Maca za Svet.

Autor emisije Ognjen Amidžić je nakon emitovanja te emisije, koja je zabilježila rekordnu gledanost, branio lijepu pjevačicu kada su mnogi počeli da je „pljuju“ govoreći da su suze lažne.

„Suludo je pričati o tome da je žena koja je nešto tako proživjela spremna da glumi radi prostora u medijima. Njene suze su bile prave i svi ste imali priliku da vidite jedan realan i emotivan šou“, rekao je Amidžić poslije emisije u kojoj se Nataša prvi put pojavila nakon razvoda.

Pjevačica se još uvijek nije oglasila povodom ovih Macinih navoda, dok je Amidžić rekao da Macu ne treba uzmati za ozbiljno.

Avatar
sheldon
Postovi: 522
Pridružen/a: uto pro 23, 2014 6:51 pm
Lokacija: U Becu, Austrija

Re: Dragan Marinković Maca: Nataša je glumila da plače!

hahha Maca ludak lik,ali je dobar :D

Avatar
mentzer
Postovi: 459
Pridružen/a: uto pro 23, 2014 6:12 pm
Lokacija: Frankfurt am Main

Re: Dragan Marinković Maca: Nataša je glumila da plače!

Najludji je :D

Avatar
Outlook
Postovi: 342
Pridružen/a: sub pro 27, 2014 9:52 am
Lokacija: U Njemackoj

Re: Dragan Marinković Maca: Nataša je glumila da plače!

sheldon je napisao/la:hahha Maca ludak lik,ali je dobar :D

Avatar
cupava
Postovi: 292
Pridružen/a: ned lis 19, 2014 5:45 pm
Lokacija: Frankfurt

Re: Dragan Marinković Maca: Nataša je glumila da plače!

nema dlake na jeziku :P

Natrag na “Film/TV”