Avatar
iluzionista
Postovi: 53
Pridružen/a: ned sij 11, 2015 12:52 pm

Kćerka Whitney Houston šmrkala kokain, ovisnica od 16. godin

slika
Bobbi Christina Brown, kćerka pokojne američke pjevačice Whitney Houston, se bori za svoj život priključena na aparate u bolnici u Atlanti, nakon što je prije nekoliko dana pronađena bez svijesti u svojoj kući. Rođena je 1993. godine u braku Bobbyja Browna i Whitney Houston.

Brown je često tukao i maltretirao Whitney, a pjevačica je uz njega počela da se drogira. Dijete koje odrasta uz ovakve roditelje u startu je osuđeno na probleme.

Okružena nasiljem i narkoticima, Bobbi je vrlo rano posegnula za opijatima. Ona je sa zajedno sa svojom majkom bila u centru za rehabilitaciju 2009. godine. Bobbi Christina je tada imala samo 16 godina. Godinu dana ranije, kada su se njeni roditelji i zakonski rastali, Bobbi je dodijeljena majci na staranje. Samo sedam dana pred smrt majke 2012. godine, Bobbi je slikana kako u jednom klubu puši marihuanu i šmrče kokain. Njen bivši dečko je rekao za jedan magazin:

"Navučena je na kokain. Pokušao sam da je zaustavim, ali sve što mi je rekla je bilo: 'Hoću da budem kao moja majka'".

Prošle godine, Bobbi je na Twitteru otkrila da se udala za Nicka Gordona kojeg je njena pokojna majka odgajala kao vlastitog sina od njegove 12. godine. Nick je živio s njom i njenom majkom dok je bila živa, a u njihovu porodicu došao je slučajno, nakon što mu je otac završio u zatvoru, a majka nije mogla da se brine o njem
slika

Avatar
cupava
Postovi: 292
Pridružen/a: ned lis 19, 2014 5:45 pm
Lokacija: Frankfurt

Re: Kćerka Whitney Houston šmrkala kokain, ovisnica od 16. g

Kretenka :x

Natrag na “Muzika”