Testiranje psihe

Filozofska pitanja i diskusija
hej ppl, evo ovako, odlucio sam napraviti malu pauzu s faxom i potraziti si posao. Tako posaljem par mailova potencijalnim poslodavcima i za par dana mi se javi jedna tvrka koja veli da sam prosao prvi krug i da su mi odlucili dati prigodu da im se predstavim. Odem na taj informativni razgovor, koji je poprilicno dugo potrajao, i na kraju mi vele da ce mi se javiti da me obavjeste da li sam zadovoljio uvjete za psiholosko testiranje koje ce trajati nekih 20-tak minuta, ili nisam. Danas me zvali, i zamolili me da u ponedjeljak dodjem na to psiholosko testiranje, sada mene interesira sto je to u biti psiholosko testiranje? :S Da li za to moram nesto strebati i spremati kakvu literaturu ili je to obicni razgovor s psihologom?

hvala
slobodan

Ma to je ono kroz neka neobavezna pitanja vide kako razmisljas i kakva si osoba..samo opusteno i bez nervoze i ispada i bit ce ok..
mentzer

slobodan wrote:hej ppl, evo ovako, odlucio sam napraviti malu pauzu s faxom i potraziti si posao. Tako posaljem par mailova potencijalnim poslodavcima i za par dana mi se javi jedna tvrka koja veli da sam prosao prvi krug i da su mi odlucili dati prigodu da im se predstavim. Odem na taj informativni razgovor, koji je poprilicno dugo potrajao, i na kraju mi vele da ce mi se javiti da me obavjeste da li sam zadovoljio uvjete za psiholosko testiranje koje ce trajati nekih 20-tak minuta, ili nisam. Danas me zvali, i zamolili me da u ponedjeljak dodjem na to psiholosko testiranje, sada mene interesira sto je to u biti psiholosko testiranje? :S Da li za to moram nesto strebati i spremati kakvu literaturu ili je to obicni razgovor s psihologom?

hvala

Zanimljivo skroz!
chicou

mentzer wrote:Ma to je ono kroz neka neobavezna pitanja vide kako razmisljas i kakva si osoba..samo opusteno i bez nervoze i ispada i bit ce ok..

slazem se drugar
sarajlija

mene kada pitaju sta imate od dosadasnjeg radnog iskustva - odgovorim: "Imam 7 godina iskustva u trazenju posla" :)
iluzionista

iluzionista wrote:mene kada pitaju sta imate od dosadasnjeg radnog iskustva - odgovorim: "Imam 7 godina iskustva u trazenju posla" :)

Pa i to je iskustvo, Donald Trump, kaze da je trazenje posla samo za sebe posao, koje traje 8 sati dnevno.
Lucky

Trump je u pravu 8-)
Outlook

Outlook wrote:Trump je u pravu 8-)

Ko je u pravu ...
sarajlija

Return to Filozofija