Avatar
iluzionista
Postovi: 53
Pridružen/a: ned sij 11, 2015 12:52 pm

Giggsov brat: Svaka ti čast brate, jer si spavao sa mojom su

slika
Rodri Giggs, brat nekadašnjeg člana Manchester Uniteda i sadašnjeg pomoćnika menadžera Louisa van Gaala, Ryana Giggsa, je napokon progovorio o seksualnoj aferi njegovog brata i njegove supruge Natashe.

Britanski mediji su prije tri godine objavili da je Natasha prevarila Rodrija sa njegovim bratom Ryanom. Novinari su saznali za sve, čak i prije Rodrija. U javnost su tada izašle i SMS poruke koje su Ryan i Natasha slali jedno drugom.

"Sve je pripremila za bijeg. Jedne večeri sam se probudio oko tri ujutru i primijetio da Natasha nije pored mene u krevetu. U šest ujutru je došla njena majka sa novinama. Tako sam saznao za prevaru. Odmah sam nazvao Ryana i pitao ga da li je istina da me je varala sa njim. On je to demantovao. To su bile dvije osobe kojima sam najviše vjerovao na svijetu. Onda sam pritisnuo nju i na kraju mi je priznala i pokazala poruke i slike koje su slali jedno drugom", rekao je Rodri.

Rajan Giggs je svoju suprugu Stacey varao sa suprugom svoga brata i sve je trajalo oko osam godina;

"Na kraju svega Ryan mi je rekao da to ništa nije značilo, da je to bio samo seks. Rekao mi je da mu ništa nije značila. Uništio mi je porodicu zbog seksa. Pa, svaka ti čast, brate! Želio sam da ostanem s porodicom, ali više nije bilo povratka. Brat i ja smo bili nerazdvojni kao klinci, sve smo radili zajedno, volio sam ga. Više ne razgovaramo, nisam mu se više obratio. Ne zanima me izvinjenje, samo želim da nastavim sa životom. To je mrlja je u njihovim životima. Moja savjest je čista", rekao je mlađi Giggs.

Avatar
Outlook
Postovi: 342
Pridružen/a: sub pro 27, 2014 9:52 am
Lokacija: U Njemackoj

Re: Giggsov brat: Svaka ti čast brate, jer si spavao sa mojo

Ne mogu da vjerujem kakav covjek ;)

Avatar
sheldon
Postovi: 522
Pridružen/a: uto pro 23, 2014 6:51 pm
Lokacija: U Becu, Austrija

Re: Giggsov brat: Svaka ti čast brate, jer si spavao sa mojo

fuj ;)


Avatar
sajonac
Postovi: 73
Pridružen/a: sub pro 27, 2014 1:19 pm

Re: Giggsov brat: Svaka ti čast brate, jer si spavao sa mojo

ko ce kome ako ne svoj svome :D

Avatar
Lucky
Postovi: 162
Pridružen/a: ned stu 30, 2014 8:25 pm

Re: Giggsov brat: Svaka ti čast brate, jer si spavao sa mojo

sajonac je napisao/la:ko ce kome ako ne svoj svome :D
ha ha ha


Natrag na “Elektronski i štampani mediji”