Avatar
pojmanemam
Postovi: 313
Pridružen/a: sub ruj 06, 2014 2:15 pm
Lokacija: Stuttgart, Njemačka

Karcinom i borba !

Kao sto sam i obecao evo da podelim sa vama sta moj otac koristi od terapije koju sam mu licno ja dao u nadi da ce se karcinom pluca povuci ili bar zaustaviti.Napominjem da je ovo savet da prostudirate svaki (proizvod,suplement,vitamin i mineral,itd..) kao sto sam ja danocno radio i izvukao ono najbolje i budite sigurni da ste nabavili ono provereno i kvalitetno! Takodje sami morate odluciti da li cete i sta koristiti ili ne (za sebe ili za svoje najblize).Nikakvu firmu,reklamu,niti broj telefona ovde necete naci jer ja osecam potrebu da ovo podelim sa vama,a vi i sami mozete nabaviti sve ovo posto nam je sve dostupno i relativno jeftino! Pre nego sto pocnem reci cu vam trenutno stanje mog oca: Ceka se kraj meseca da uradi CT i posle toga zrecenje verovatno u junu.Ne znam sta mu se desava u organizmu to cu znati i podeliti sa vama kad budu gotovi rezultati CT-a.Fizicki je solidno aktivniji je nego ja :), psihicki se nekako drzi i dosta mu pomazem u tome i nije lako ali mora se imati vere,ljubavi i nade jer bez toga nema ni ozdravljenja(moje misljenje).Ako ste pratili moje postove videcete tacnu dijagnozu mog oca i sta je ranije koristio od terapije, i ko je pratio zna da sam na sebi testirao antiparazit program i bezbedan je! Jos uvek ga pijem imao sam povisen pritisak 140 sa 90 celog zivota sad je 120 sa 80.To je jedino sto sam ja osetio od poboljsanja iako sam tek 13 dan.Takodje cu vam reci sta otprilike jede i pije kao neku vrstu dijete manje vise.Pa da pocnemo:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Koenzim Q-10 (450 mg) dnevno
2.Vitamin C tablete 5 x 500 mg dnevno
3.Vitamin E 150 mg svaki drugi dan
4.Laneno ulje 2 supene kasike u malo nemasnog sira pomesati i pojesti dnevno
5.Pivski kvasac 130 x 3 - 4 dnevno
6.Reishi caj 15 grama susene gljive potopiti u 3 dl vode odstojati preko noci i kuvati(da vri na laganoj vatri!) sutradan 30 minuta i popiti (iscediti limun u caj jer nije bas lep ukus),odmah istu vec skuvanu gljivu ponovo potopiti u 3dl vode i uvece ponoviti proces ali sa 45 minutnim kuvanjem i onda je baciti. dnevno znaci svaki dan isti postupak
7.Antiparazit program i ciscenje jetre po recepturi dr. Hilde Klark (sada je 7 dan) a traje 41 dan program
8.Susena aronija obicna ne slatka ili kandirana 10-15 bobica dnevno
9.Jezgro kostice kajsije 10-15 dnevno
10.Beli luk 1 cesnjak dnevno
11.Sumece tablete Cink 15mg i Selen 50 mikrograma dnevno
12.Minimum 2-3 litre tecnosti (caj od sipka pije ko vodu)
13.Kozije mleko provereno domace 1 solja dnevno
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Takodje planiram da mu ubacim sodu bikarbonu bez aluminijuma u casi vode 1 kafenu kasicicu ujtru i uvece.Mozda vec danas.Pa sta bude bice kako je Bog odredio!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A u buducnosti glog za srce,jer sad se borimo protiv kancera!
Cuo sam da je zelena glina dobra i noni,i ulje od konoplje ali nisam to jos prostudirao.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Od lekova uzima samo tablete za smirenje ne puno i za secer kontrolisemo ga dnevno i tako ga i pije da bude u granicama normale,i pola aspirina.Pritisak mu je dobar i otkucaji to merimo vise puta na dan.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
To je to od terapije (malo li je :) ). Uf prsti mi se ukocili,ali idemo dalje opsti saveti:

Sto vise voca i povrca zivog,salate ne zacini.Mozete sa svezim maslinovim ili palminim uljem salatu zaciniti ali neobavezno mada zdravo.Ono sto je OBAVEZNO ne peci nista na ulju jer se na velikoj temperaturi oslobadjaju kancerogene materije i hrana i ulje su nezdravi! Secer i slatkisi nikako! Morska so umesto obicne. Obicno mu ribu ,piletinu(belo meso) pripremamo svezu sa vodom u rerni ili dinstati bez ulja!Od mesa nista vise ni ne uzima.Integralni hleb i zitarice takodje su dobri.Otprilike to je to ,sto sam smatrao vaznim to sam i napisao.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jos jedna stvar trebalo bi legati ranije bar 22h,23h ako je moguce i spavati normalno ali u totalnom mraku jer se tada oslobadja melatonin koji dobro utice na opste zdravlje.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ovo je rezultat mog istrazivanja(danocnog) i zeleo sam da to podelim sa vama u nadi da ce nam to svima biti od koristi.Ne otkrivam vam Ameriku vec samo zelim svoj nacin borbe da podelim sa svima!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pozitivan stav,molite se i verujte u pobedu!
------------------------------------------------------------------

I ovo je zanimljivo

BORBA S BOLEŠĆU: Kako smo uspjeli pobijediti rak...
U Hrvatskoj na godinu od raka oboli oko 20 tisuća ljudi. Ovo su priče onih koji su se borili i izliječili se. Svaki od njih je imao svoje motive za borbu...

Potpuno sam spremna uhvatiti se u koštac sa svime što zaprijeti mom organizmu, s osmijehom kaže Zagrepčanka Biserka Halavanić (53). Doista je teško povjerovati da je preboljela tri karcinoma. Pozitivna i snažna energija bit su svega, smatra Biserka. Od pojave posljednjeg karcinoma, onog na dojci, prošlo je 15 godina.
- Ja mogu, ja znam, ja hoću... Kad tih nekoliko riječi izgovori Marijan Nemet Bajsić (65) iz Zagreba, u njima se osjeti snaga i energija. Prije 15 godina operirao je karcinom debelog crijeva. Borba s bolešću potrajala je punih osam godina. Danas je aktivan kao predsjednik udruge Cro-Ilco, koja okuplja ljude oboljele od raznih bolesti probavnog sustava. U slobodno vrijeme sa suprugom Bosiljkom kraj kuće u Samoboru obrađuje vrt. Karcinom je za njega prošlost.
Riječanka Nataša Ribić (46) je prije 15 godina oboljela od Non hodgkinova limfoma.
- Nikad neću zaboraviti dan kada sam saznala za bolest. Sa suprugom Zdravkom sam izašla iz bolnice. Pitala sam ga što mi je. Samo je rekao da idemo popiti kavu. Pitala sam ga: 'Imam li rak?’. Ostao je zapanjen i samo tiho prozborio: 'Imaš’. Njega je to jako pogodilo, djeca su bila mala. Andrea je imala pet, Karmen tri, a Martin dvije godine. Promijenila je način prehrane, a djecu je pripremila na najgore. Kad bi iz Zagreba, nakon završene kemoterapije, došla k mami u Rijeku, s djecom se znala čuti samo telefonom.
- Nisam htjela biti u kontaktu kako zbog slabog imuniteta ne bih oboljela. Znali su mi govoriti da sam sebična, no ja im nisam htjela nedostajati cijeli život zbog jedne loše odluke - završava Nataša.


'ISPRVA SAM HTJELA ODUSTATI'
U prvi tren sam mislila sve rasprodati i otići na krstarenje. Međutim, suprug je rekao da sam luda i da se moram boriti. Krenula sam u borbu. Kemoterapije, presađivanje srži, izolacija... Suprug je bio u ratu. Djecu je čuvala svekrva. Ipak, pozitivan stav nas je na kraju izvukao, priča Nataša.

'IZVUKAO ME EXCALIBUR'
Prvo suočenje s dijagnozom karcinoma debelog crijeva bila je šok za Marijana Nemeta Bastajića, tim više što je mislio da samo ima problema s bezazlenim hemoroidima. Pomoć je potražio na tečaju alternativne metode Excalibur kroz koju čovjek uči kako uz pozitivnu energiju savladati vlastite slabosti.

'OPTIMIZAM JE BIO MOJ LIJEK DO ZDRAVLJA'
Zagrepčanka Biserka Halavanić sa 24 godine pobijedila je tumor štitnjače, sa 29 godina tumor na maternici i sa 39 tumor na dojci. Uz to, ima alergiju (reakcije tijela na dodir toplog, hladnog...), astmu, dijabetes, osteoporozu, reumu... Karcinome je, kaže, pobijedila magnetiziranim pločicama, no nije odbacila medicinu.

Avatar
pojmanemam
Postovi: 313
Pridružen/a: sub ruj 06, 2014 2:15 pm
Lokacija: Stuttgart, Njemačka

Re: Karcinom i borba !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Takodje planiram da mu ubacim sodu bikarbonu bez aluminijuma u casi vode 1 kafenu kasicicu ujtru i uvece.Mozda vec danas.Pa sta bude bice kako je Bog odredio!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A u buducnosti glog za srce,jer sad se borimo protiv kancera!
Cuo sam da je zelena glina dobra i noni,i ulje od konoplje ali nisam to jos prostudirao.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Od lekova uzima samo tablete za smirenje ne puno i za secer kontrolisemo ga dnevno i tako ga i pije da bude u granicama normale,i pola aspirina.Pritisak mu je dobar i otkucaji to merimo vise puta na dan.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
To je to od terapije (malo li je :) ). Uf prsti mi se ukocili,ali idemo dalje opsti saveti:

Sto vise voca i povrca zivog,salate ne zacini.Mozete sa svezim maslinovim ili palminim uljem salatu zaciniti ali neobavezno mada zdravo.Ono sto je OBAVEZNO ne peci nista na ulju jer se na velikoj temperaturi oslobadjaju kancerogene materije i hrana i ulje su nezdravi! Secer i slatkisi nikako! Morska so umesto obicne. Obicno mu ribu ,piletinu(belo meso) pripremamo svezu sa vodom u rerni ili dinstati bez ulja!Od mesa nista vise ni ne uzima.Integralni hleb i zitarice takodje su dobri.Otprilike to je to ,sto sam smatrao vaznim to sam i napisao.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jos jedna stvar trebalo bi legati ranije bar 22h,23h ako je moguce i spavati normalno ali u totalnom mraku jer se tada oslobadja melatonin koji dobro utice na opste zdravlje.
------------------------------------------------------------------
Ovo je rezultat mog istrazivanja(danocnog) i zeleo sam da to podelim sa vama u nadi da ce nam to svima biti od koristi.Ne otkrivam vam Ameriku vec samo zelim svoj nacin borbe da podelim sa svima!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pozitivan stav,molite se i verujte u pobedu!

Natrag na “Zdravlje”