Avatar
sajonac
Postovi: 73
Pridružen/a: sub pro 27, 2014 1:19 pm

Senada Nurkić Maca: Najviše ponuda za seks dobivam od politi

slika
Koliko god se to osporavalo i zataškavalo, elitne prostitucije u BiH ima, i to u velikim razmjerima, više nego u Srbiji. Svi imaju svoje klijente, manekenke, pjevačice, kazala je na početku razgovora za „Dnevni avaz“ Senada Nurkić Maca (23), samoprozvana starleta iz Tuzle.

Golica maštu

Ona tvrdi da joj se, osim običnih smrtnika, javljaju i brojne poznate ličnosti iz svijeta sporta, estrade, ali i biznismeni i političari. Maca kaže da pjeva od svoje 12. godine. Prijavljivala se na mnoga muzička takmičenja, na kojima nije postigla mnogo uspjeha, ali je uspjela skrenuti pažnju na sebe.

Nadimak Maca dale su joj kolege, jer, kako kaže, mnogo je umiljata i voli se maziti. Pitali smo je zbog čega je u jednoj od svojih ranijih izjava kazala da "nju u krevet može odvesti svako ko ima para".

- Nisam ja to izjavila. Nemam potrebu da prodajem svoje tijelo. Sve radim isključivo iz zadovoljstva. Imala sam ponuda od fudbalera naše reprezentacije, od „Zmajeva“. Oni će se pronaći u ovome, sjetit će se da su Macu zvali u krevet, ali nije Maca laka roba - kaže ova Tuzlanka.

Osim estradnjaka i nogometaša, najviše "startova" imala je od biznismena i političara. Ističe da su to sve oženjeni muškarci.

- Valjda su nezadovoljni svojim suprugama pa sam im ja interesantna. Ali, političari su nesnošljivi. Najviše su isfrustrirani, a ja ih volim provocirati i golicati im maštu - kaže Maca kroz smijeh.

Na pitanje ko joj je platio povećanje grudi, kaže da je zaradila novac i sama sebi platila. Ističe da zbog svog fizičkog izgleda ima mnogo neprijatelja i da joj mnogi žele nauditi zato što su ljubomorni na njenu ljepotu i uspjeh.

- Ja muškarcima nudim fizički izgled, nudim im druženje. Ali, nisam prostitutka. Poznajem djevojke, moje drugarice, koje su se prodavale za dobar telefon, putovanje ili odmor na nekoj egzotičnoj destinaciji - kaže Maca.

Skaču na mig

Komentirajući veliki skandal koji je potresao susjednu Srbiju, kada je uhapšen makro Mihajlo Maksimović (33) iz Šapca, Maca kaže da takvo nešto ne treba nikoga iznenađivati.

- Ima toga i kod nas. Pitanje je dana kada će policija početi raditi svoj posao i uhapsiti makroe. Samo niko ne smije progovoriti o tome. Mene su pokušavali staviti pod svoje, ali ne dam se ja. Poznavala sam djevojke koje su morale skakati na svaki mig, biti poslušne i bez pogovora zadovoljavati klijente koje dogovori makro - tvrdi Maca.
Više od 100 lažnih Facebook profila

Senada Maca Nurkić na društvenoj mreži Facebook ima više od 100 lažnih profila.

- To je samo dokaz koliko u ovoj zemlji ima isfrustriranih ljudi, kojima je dosadno u životu, ne znaju šta će od sebe pa maltretiraju druge - zaključuje Maca

Avatar
doe30
Postovi: 464
Pridružen/a: uto pro 23, 2014 4:31 pm

Re: Senada Nurkić Maca: Najviše ponuda za seks dobivam od po

hahah koja legenda :D

Avatar
sheldon
Postovi: 522
Pridružen/a: uto pro 23, 2014 6:51 pm
Lokacija: U Becu, Austrija

Re: Senada Nurkić Maca: Najviše ponuda za seks dobivam od po

Vjerujem :lol:

Natrag na “Ljubav i seks”