Avatar
cupava
Postovi: 292
Pridružen/a: ned lis 19, 2014 5:45 pm
Lokacija: Frankfurt

Muškarci sa psom ženama izuzetno privlačni

slika

Izgled i finansije nisu jedino što privlači žene, a veliku prednost imaju muškarci sa kućnim ljubimcima.

Svaka peta žena tvrdi da je frajer privlačniji ako ima psa, utvrdilo je istraživanje britanske firme "Noton The High Street", sprovedeno među 2.000 ljudi.

Pripadnicama nježnijeg pola takvi su muškarci dvostruko privlačniji nego oni koji imaju veliku platu ili velik dom, piše Daily Mail, a prenosi vijesti.me.

Jedna od 20 žena voli muškarca u dizajnerskoj odjeći, a šest posto njih traži frajera u skupom automobilu. Za razliku od žena, muškarcima se sviđaju partnerke uz koje se mogu opustiti, a svaki četvrti ne može odoljeti komplimentima. Pripadnici jačeg pola u flertovanju se drže provjerene metode i pokušavaju ostvariti kontakt očima.

- Muškarci i dalje imaju najviše povjerenja u stare metode udvaranja. Žele sa svojom potencijalnom partnerkom ostvariti kontakt očima i vidjeti sviđaju li joj se. Jako je lijepo vidjeti da takve tehnike u doba moderne tehnologije ne izumiru - istakli su iz firme.

Avatar
sarajlija
Postovi: 291
Pridružen/a: ned ruj 14, 2014 12:56 pm

Re: Muškarci sa psom ženama izuzetno privlačni

imam i ja psa :D

Avatar
steta
Postovi: 396
Pridružen/a: čet pro 25, 2014 10:26 am

Re: Muškarci sa psom ženama izuzetno privlačni

moram posuditi od nekog kakvog finog da ga prosetam :D

Avatar
cupava
Postovi: 292
Pridružen/a: ned lis 19, 2014 5:45 pm
Lokacija: Frankfurt

Re: Muškarci sa psom ženama izuzetno privlačni

steta je napisao/la:moram posuditi od nekog kakvog finog da ga prosetam :D
samo se ti nadaj :P

Natrag na “Ljubav i seks”