Avatar
cupava
Postovi: 292
Pridružen/a: ned lis 19, 2014 5:45 pm
Lokacija: Frankfurt

Najslađi model pred objektivom Vanje Lisac: Upoznajte Jagodu

Najslađi model pred objektivom Vanje Lisac: Upoznajte Jagodu, simpatičnu ženku jazavičara

U studiju poznate bh. modne fotografkinje Vanje Lisac jučer se našao nesvakidašnji model - simpatična ženka kratkodlakog jazavičara po imenu Jagoda.

slika

slika

slika

slika

slika

Jagodin vlasnik Srđan Radanović kaže kako je zbog prirode svog posla u mogućnosti da je svuda vodi sa sobom, pa je tako ova ženkica vrlo brzo postala miljenica ljudi koje osvaja šarmom i, kako njen vlasnik kaže, svojim "lanećim" očima. Budući da je Jagoda i pravi hit na Facebooku, uskoro će dobiti i svoj oficijelni Facebook page.

Jagoda je na snimanju nosila odjeću za pse bh. brenda Pet Couture, pokrenutog 2001. godine u okviru udruženja dizajnera Modiko, a iza kojeg stoji dizajnerica Elma Serdarević.

U kolekciji brenda Pet Couture mogu se naći zimski kaputići, džemperi, dukserice, majice s aplikacijama, suknjice od svile, haljinice od štofa i razni drugi odjevni predmeti za pse u različitim veličinama.

Vanja Lisac se fotografijom počela baviti već u ranoj mladosti. Akademiju za fotografiju završila je u Los Angelesu, a u Sarajevu 2006. godine otvara svoj prvi fotografski studio "Studio Lisac".

Pred njenim objektivom su se našle i brojne svjetski poznate ličnosti, kao što su kraljica Sofija od Španije, Ricky Martin, profesor Muhammad Younus, Nick Nolte, Steve Buscemi, Danny Glover, Tilda Swinton, Gus van Sant, Juergen Teller...

Vanja Lisac je članica Udruženja likovnih umjetnika primijenjenih umjetnosti (ULUPUBiH), a svoje umjetničke fotografije dosad je izlagala u Bostonu, Washingtonu, Californiji, Londonu, Berlinu i Sarajevu.

Avatar
Bannerman
Postovi: 648
Pridružen/a: sub ruj 13, 2014 11:46 am
Lokacija: Berlin, Njemačka

Re: Najslađi model pred objektivom Vanje Lisac: Upoznajte Ja

Jagoda je simpa :D

Avatar
doe30
Postovi: 464
Pridružen/a: uto pro 23, 2014 4:31 pm

Re: Najslađi model pred objektivom Vanje Lisac: Upoznajte Ja

ahahha ruzna je :P

Avatar
mentzer
Postovi: 459
Pridružen/a: uto pro 23, 2014 6:12 pm
Lokacija: Frankfurt am Main

Re: Najslađi model pred objektivom Vanje Lisac: Upoznajte Ja

bezze Jagoda,bolji su rotwaileri :D

Avatar
cupava
Postovi: 292
Pridružen/a: ned lis 19, 2014 5:45 pm
Lokacija: Frankfurt

Re: Najslađi model pred objektivom Vanje Lisac: Upoznajte Ja

doe30 je napisao/la:ahahha ruzna je :P
nijeee :P :P

Natrag na “Kućni ljubimci”