Avatar
Bannerman
Postovi: 648
Pridružen/a: sub ruj 13, 2014 11:46 am
Lokacija: Berlin, Njemačka

Šetač pasa

Postavljam ovu temu iz informativnih razloga. Do sada nisam čuo da u Sarajevu postoji neko ko se bavi šetanjem pasa, pa bih htio da procjenim da li postoji potreba za takvim nečim. Za početak, ukoliko je nekome potrebno šetati psa u ranijim jutarnjim satima ili naveče, a nalazi se na potezu od Grbavice do Otoke, može mi se javiti pa ćemo se dogovoriti oko pojedinosti. Ovaj posao/hobi je uobičajena stvar u svijetu, a vjerujem da je mnogo ljudi ili bolje reći pasa kojima je ova "pomoć" potrebna.

Avatar
sheldon
Postovi: 522
Pridružen/a: uto pro 23, 2014 6:51 pm
Lokacija: U Becu, Austrija

Re: Šetač pasa

Ne razumijem kako bih se mogao odvojiti psa i dati nekom nepoznatom da ga seta,a sta ako mi taj neko mazne cuku sta cu onda kome cu se zalit :D

Avatar
cupava
Postovi: 292
Pridružen/a: ned lis 19, 2014 5:45 pm
Lokacija: Frankfurt

Re: Šetač pasa

Ja sam naisla na dva tri oglasa na piku i marketu, cijena je bila 10-15 KM po satu. Jedna osoba je napisala da seta pse ali samo poslije 5 sati. Kao sto vidim, ti bi setala pse ujutro ili navece i mislim da nema nista od toga zato sto bi ljudi htjeli da im se pas seta npr dok su na poslu.

Ja sam htjela da to radim, ali nisam mogla od fakulteta. Nije to kod nas popularno zato sto ce prosjecni bosnjo radije ne izvoditi psa nego dati pare nekome da ga seta.

Ja nekako ne bih smjela dati svog psa nekome koga ne znam na cuvanje ...

Natrag na “Kućni ljubimci”