Avatar
sajonac
Postovi: 73
Pridružen/a: sub pro 27, 2014 1:19 pm

„Izmišlja priče o meni jer je izgubio pamćenje nakon nesreće

slika
Shannen Doherty i Jason Priestley glumili su brata i sestru, Brandona i Brendu Walsh, u hit seriji 90-ih 'Beverly Hills 90210', ali čini se da je njihova nekadašnja ljubav izblijedila.

Naime, glumica tvrdi da se njegovo mišljenje o njoj izmijenilo nakon strašne saobraćajne nesreće koju je doživio 2002. godine.

„Znate da je imao saobraćajnu nesreću, a mislim da su neki dijelovi njegove memorije tada nastradali“, otkrila je glumica, piše Daily Mail.

Shannen se referirala na „izmišljene priče“ o njoj koje je 45-godišnji Jason otkrio u svojoj autobiografiji „Jason Priestley: A Memoir“.

U avgustu 2002. glumac je učestvovao u fatalnoj nesreći, a ovaj ljubitelj brzine slomio je kičmu, obje noge i nos, te pretrpio potres mozga. Nakon više od desetljeća kasnije, kanadski glumac ispričao je dosad neispričane priče o popularnoj seriji u svojoj autobiografiji, a Shannen je prikazao kao razmaženu divu.

„Nisam mogao vjerovati kad sam čuo prvu Shanneninu rečenicu na setu serije. Rekla je - 'Poslali ste običan gradski automobil po mene da me vozi na aerodrom, a ne limuzinu?!' Nisam znao šali li se ona ili ne. Međutim, to je bio samo početak. Sve joj je smetalo, od hrane u avionu, temperature u kabini... „, napisao je glumac u knjizi.

„Čini se da sam zahtijevala limuzinu, iako ih zapravo mrzim cijeli život. Smatram da su limuzine sramotne i groteskne. Mislim, postoje stvari koje se jednostavno nikad nisu dogodile, a jedna od njih je ta da ja nikad nisam bila na tom letu o kojem on priča. Zamijenio me s nekim drugim iz serije“, odgovorila mu je glumica te dodala:

„Ne znam što bih rekla, ali znam da svako mora pronaći način kako će prodati svoju knjigu, zar ne?“

Shannen je 1994. izbačena iz serije zbog brojnih konflikata u koje je ulazila s ekipom sa seta serije, te je otkrila da je samo s troje ljudi ostala u dobrim odnosima.

http://www.medijator-prnjavorac.com



Natrag na “Film/TV”