Avatar
sajonac
Postovi: 73
Pridružen/a: sub pro 27, 2014 1:19 pm

Andrija zavrnuo druga?: Glumac duguje 20.000 eura

slika
Opšte je poznato da je Andrija Milošević jedno vrijeme držao restoran u „Silikonskoj dolini“ sa partnerom, izvjesnim Nikolom, a kako tvrde upućeni, glumac je prije nekoliko mjeseci napustio svog prijatelja i ostao mu dužan oko 20.000 eura. Kako „Alo!“ saznaje, glumac je, čim je izašao iz posla, promjenio broj telefona, a do danas nije isplatio dugovanje svom partneru.

- Andrija je bio jedan od suvlasnika poznatog restorana u našoj prestonici. Često su ljudi mogli da ga sretnu tamo, a i on sam se u javnosti predstavljao kao jedan od vlasnika. Lokal je dobro radio, ali je prije nekoliko mjeseci glumac odlučio da se povuče iz te priče, iz meni nepoznatih razloga. Ne znam kakav je on ugovor imao sa drugom, ali je trebalo da isplati neke račune, pošto je rešio da ne bude više ugostitelj. On je čak rekao da će isplatiti dugovanje koje ima prema poslovnom partneru, ali to nije uradio do dana današnjeg - kaže za „Alo!“ izvor koji je dobro upućen u cjelu priču i dodao:

- Kada je odlučio da više ne drži restoran, promjenio je čak i broj telefona i neko vrijeme je boravio u Crnoj Gori. Znam da je poslovnom partneru Nikoli dužan oko 20.000 eura, koje treba da mu isplati. Oni su odlično funkcionisali u poslu, zato nikome nije jasno zašto su prestali da sarađuju, a još manje zašto se Andrija toliko zadužio - rekao nam je izvor koji je bio čest gost u objektu čiji je poznati glumac bio suvlasnik.

Kako bismo provjerili ove informacije, prvo smo okrenuli Andrijinog bivšeg partnera, izvjesnog Nikolu, koji se javio na telefon, ali čim je čuo da smo novinari prekinuo je vezu, pa nismo uspjeli ni da mu postavimo pitanje. Pokušali smo još nekoliko puta da se čujemo sa njim, ali se nije javljao.
U namjeri da čujemo zašto je Andrija ostao dužan toliko novca, poznali smo ga na broj poznat redakciji, ali se do zaključenja ovog broja nije javio na telefon

http://www.drzavljanstva-advokat.com

Natrag na “Film/TV”