Avatar
sajonac
Postovi: 73
Pridružen/a: sub pro 27, 2014 1:19 pm

Djevojka Lionela Messija tuži „Playboy” zečicu

Antonella Roccuzzo, dugogodišnja djevojka Lionela Messija, fudbalera Barcelone, koja s njim ima sina, najavila je da će tužiti "Playboy" zečicu Rocio Marengo zbog izjave da je Messi htio da je prevari s njom.
Priča argentinske "Playboy" zečice o tome kako je jurio jedan od najboljih igrača svijeta i da je bio spreman da s njom prevari dugogodišnju djevojku mogla bi žestoko da se obije o glavu ovom zanosnom argetninskom fotomodelu.

U intervjuu za jedan radio 35-godišnja Argentinka je ispričala da je dobijala pozive od argentinskih reprezentativaca za vrijeme Svjetskog prvenstva koje je 2010. godine održano u Južnoj Africi da im se pridruži na žurkama koje su organizovali. Ona je tada istakla da su pozivi uglavnom stizali od zvijezde Barcelone koji je navodno išao tako daleko da je zvao i da dođe kod njega u Evropu.

Sada bi Rocio mogla zbog toga da se nađe na sudu, jer je dugogodišnja djevojka jednog od najboljih svjetskih fudbalera sa kojom ima i sina najavila da će tužiti dotičnu zbog iznošenja neistina. Istog trenutka je atraktivni model okrenula priču i počela je da se pravda kako ona nije mislila na Messija kada je govorila o argentinskim fudbalerima koji su htjeli s njom da se provode iako su u srećnim vezama.

"Nisam ja mislila na njenog muža. Zvali su me na žurku, ali ja ipak nisam otišla. To je bilo za vrijeme Mundijala u Južnoj Africi, jer sam tada bila tamo. Neću vam reći ko me je zvao. Nikada neću otkriti", rekla je Marengo, koja bi bez obzira na sve mogla da se nađe na sudu ukoliko Messijeva djevojka ne odustane od tužbe.
slika

Avatar
sheldon
Postovi: 522
Pridružen/a: uto pro 23, 2014 6:51 pm
Lokacija: U Becu, Austrija

Re: Djevojka Lionela Messija tuži „Playboy” zečicu

Ljubomorna :D

Avatar
steta
Postovi: 396
Pridružen/a: čet pro 25, 2014 10:26 am

Re: Djevojka Lionela Messija tuži „Playboy” zečicu

Nije ni ona nesto posebno :D

Natrag na “Fudbal/nogomet”