Avatar
sheldon
Postovi: 522
Pridružen/a: uto pro 23, 2014 6:51 pm
Lokacija: U Becu, Austrija

Džumhur: Pobjedu posvećujem svim Bosancima i Hercegovcima

Damir Džumhur se danas plasirao u polufinale ATP turnira koji se igra u Casablanci pobjedom nad Austrijancem Andreasom Haider-Maurerom, što je historijski uspjeh bh. tenisa. Nakon meča Džumhur je u razgovoru za Klix.ba rekao da je plasman u polufinale jednog ATP-a "divan osjećaj".

slika

"Meč je iz moje perspektive bio sjajan. Dobro sam ga otvorio i kontrolisao tempo sve vrijeme. Ova pobjeda mi mnogo znači. Sve ovo je nekako kulminacija mog dugogodišnjeg rada i truda kako na teniskim terenima tako i izvan njih", rekao je Džumhur za Klix.ba.

Istakao je da ga dodatno raduje to što zna da ga je puno Bosanaca i Hercegovaca u zemlji i širom svijeta pratilo ovih dana.

"Ovu pobjedu posvećujem njima i zahvaljujem se što odvajaju svoje vrijeme da me prate. Sutra protiv Klizana ulazim u meč rasterećen. Igrat ću najbolje što mogu a bolji neka pobijedi. Polufinale ATP je divan osjećaj i sad ću malo otići do hotelske sobe da uživam u ovom trenutku i onda počinje priprema za sutrašnji meč. Pozdrav svim čitaocima Klixa", zaključio je Džumhur.

Avatar
chicou
Postovi: 344
Pridružen/a: ned ruj 14, 2014 9:57 am
Lokacija: Frankfurt, Njemacka

Re: Džumhur: Pobjedu posvećujem svim Bosancima i Hercegovcim

Bravo Damire!!

Avatar
sarajlija
Postovi: 291
Pridružen/a: ned ruj 14, 2014 12:56 pm

Re: Džumhur: Pobjedu posvećujem svim Bosancima i Hercegovcim

Izgubio je u polufinalu 2:1,ali u svakom slucaju je odlican rezultat napravio!

Avatar
Bannerman
Postovi: 648
Pridružen/a: sub ruj 13, 2014 11:46 am
Lokacija: Berlin, Njemačka

Re: Džumhur: Pobjedu posvećujem svim Bosancima i Hercegovcim

sve je bolji i bolji..

Avatar
sheldon
Postovi: 522
Pridružen/a: uto pro 23, 2014 6:51 pm
Lokacija: U Becu, Austrija

Re: Džumhur: Pobjedu posvećujem svim Bosancima i Hercegovcim

Bannerman je napisao/la:sve je bolji i bolji..
Slazem se,napreduje momak ;)

Natrag na “Sport”