Avatar
monster
Postovi: 89
Pridružen/a: ned pro 28, 2014 12:01 pm

Tanja Savić: Ukrao mi je 5.000 dolara, sada hoće da mi uništ

Tanja Savić šokirana je pričom koju je u javnost iznio Bane Ðokić, tvrdeći da je njen suprug Dušan tuče, vara i da se čak drogirao pred njim, piše beogradski Kurir.

Pjevačica upozorava da je riječ o bolesnoj osobi koja je opsjednuta njenom porodicom i da je neistina sve što je ispričao za jedan nedjeljnik, pa se sada kaje što je dozvolila da joj takav neko vodi profil na Facebooku i YouTube kanal.

- On je paćenik, koji je želio naslovnu stranu i dobio je. Vjerovatno je ljut što smo ga razotkrili. Predstavljao se u naše ime, prijetio, obećavao naš novac, pa to je krivično djelo. Možemo da ga tužimo za to. Kad se nama javio jedan momak iz Crne Gore i kad smo uvidjeli šta se dešava, hjteli smo da prekinemo saradnju i preuzmemo moj Facebook profil. On to nije prihvatio. Ucjenjivao nas je, i na kraju je sve obrisao. Zbog toga se desio cijeli ovaj problem - tvrdi Tanja i objašnjava:

- On je ovog lika iz Crne Gore koji nas je zvao prevario za 350 eura, znači imamo mi to u mailu tog momka. Bane se čak kleo u djecu, govorio mu je 'da mi prebaciš sve fanove na moju stranicu, ja ću da ti platim'. Znači, takve stvari zaslužuju kaznu. Imamo dovoljno osnova da ga sudski gonimo. Slao je mailove u Dušanovo ime, potpisivao se kao Dušan, mi čuvamo sve što nam je Crnogorac poslao. On kaže Dušanu: 'Ja vidim da si ti kršan momak, pravi muškarac, a kad me je on pozvao i rekao da je Tanjin muž, nisam mogao da mu povjerujem jer ima ženski glas'.
slika

http://www.medijator-prnjavorac.com

Avatar
doe30
Postovi: 464
Pridružen/a: uto pro 23, 2014 4:31 pm

Re: Tanja Savić: Ukrao mi je 5.000 dolara, sada hoće da mi u

Svakakvog svijeta

Avatar
mentzer
Postovi: 459
Pridružen/a: uto pro 23, 2014 6:12 pm
Lokacija: Frankfurt am Main

Re: Tanja Savić: Ukrao mi je 5.000 dolara, sada hoće da mi u

Budala :?

Avatar
sarajlija
Postovi: 291
Pridružen/a: ned ruj 14, 2014 12:56 pm

Re: Tanja Savić: Ukrao mi je 5.000 dolara, sada hoće da mi u

Bolje da ju je bubnuo

Natrag na “Muzika”